Якщо ви молоді, амбітні, працьовиті, талановиті і вам потрібна допомога для підкорення вершин шоу-бізнесу, то я та моя команда до ваших послуг!

Якщо ви відомий виконавець і вам потрібно впоратися з постійним потоком пропозицій та організувати роботу навколо власного бренду, зробити її більш ефективною чи виправити помилки менеджменту, маркетингу та повернути інтерес аудиторії, то я та моя команда зробимо це на найвищому рівні!

Якщо ж ви менеджер чи продюсер початківця чи відомого виконавця і вам потрібна професійна команда адміністратора, PR та SMM менеджерів, концертного агента, юриста, бухгалтера, комерційного директора, дизайнера, маркетолога та ін., то Secret Secret Entertainment Agency – це те, що вам потрібно!

Також, я перебуваю у постійному пошуку авторів, композиторів, аранжувальників, менеджерів, дизайнерів, режисерів та продюсерів. Я можу запропонувати як повноцінний контракт, так і роботу над окремими проектами та творами. Моя компанія – багатофункціональна і в нашій особі ви знайдете надійного друга, партнера, співробітника.

Працюючи зі мною та моєю компанією ви можете придбати неоціненний досвід та зв’язки у шоу-бізнесі. Я зацікавлений у нових контактах, у нових знайомствах із молодими талановитими людьми. Звичайно ж, пошук талантів справа складна та займає багато часу. Тому, не соромтеся, дзвоніть і пишіть мені та моїм колегам. Не відкладайте нашу співпрацю на потім і не чекайте, що топові артисти самі постукають до вас у друзі 🙂

[ultimate_spacer height=”60″ height_on_tabs=”30″ height_on_mob=”10″]

Ділові пропозиції надсилайте на адресу  al@secretservice.com.ua

Демозаписи пісень, аранжувань надсилайте на адресу

anr@secretservice.com.ua

Дизайн та ілюстрації надсилайте за адресою

 stas@secretservice.com.ua

[ultimate_spacer height=”30″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”10″]